O nas

Gościniec Pod Różą

01 - Welcome

Z klasą. Pod Różą.

Już od 20 lat pomagamy tworzyć jedne z najpiękniejszych chwil w życiu.

Robimy to od serca - po śląsku!

Zaczęło się w 2003 roku

W 2003 roku nasz tata, stolarz z powołania wybudował Gościniec Pod Różą na miejscu starej remizy strażackiej w Chrząszczycach- popularne miejsce spotkań naszych dziadków przeobraził w siedzibę radości, miłości i zabawy.

Zapach drewna towarzyszy nam całe życie. Materiał ten od zarania dziejów pozwala tworzyć miejsca, które chronią, zbliżają do siebie i pozwalają odnajdywać szczęście. To właśnie w jednej z naszych sal- Piwnicy Stolarni, przepełnionej starymi rycinami, narzędziami i wspomnieniami, można poczuć prawdziwie swojskiego ducha.

Obecność instrumentów nie jest przypadkowa- zamiłowanie do muzyki było i jest nieodłącznym elementem naszego życia. Życzymy sobie i Wam, aby w murach Gościńca Pod Różą brzmiała ona bez ustanku, a Wy przenieśliście się w krainę zabawy, z dala od trosk dnia codziennego.

W Gościńcu jesteśmy mocno związani z tradycją i lokalnym patriotyzmem

W pełni poświęciliśmy się pielęgnowaniu dzieła naszych rodziców, by nasi Goście mogli poczuć się jak w domu. Robimy co w naszej mocy, pragnąc ocalić odziedziczone receptury i smaki przed zapomnieniem, by mogły cieszyć kolejne pokolenia.

Zapraszamy Państwa do świata, w którym można nasycić wszystkie zmysły.
Do świata, gdzie króluje zapach drewna i muzyka.
Do świata, gdzie piękne emocje i chwile ogarniają każdego.

Mamo, Tato
dziękujemy